Türkiye'nin En Kapsamlı Yazılım Firması

Cari Hareket Takibi
Müşterileriniz, sanal mağaza üzerinden veya doğrudan verdiği siparişlerin, yaptığı ödemelerin hesap hareketlerini görebilmekte, aktif bakiyesini öğrenebilmektedir. ERP entegrasyonu sayesinde, sitedeki siparişler ve ödemeler muhasebe programına entegrasyon ile aktarılırken, muhasebe programına doğrudan girilen sipariş veya ödemelere ait hareketler de siteye aktarılmaktadır.
Kampanya Yönetimi
Sürekli yenilenen farklı kampanya senaryoları ile müşterilerinize daha çok satış yapabilir, her zaman aldıkları ürünlerinin dışında çapraz satışlar ile, ürün çeşitliliğini artırabilirsiniz. Sanal mağazalar, kampanyaların müşteriye anlatılabilmesi, hesaplama kolaylığı, sipariş sonuçlana kadar pratik düzenleme imkanları sayesinde offline perakendeye göre çok avantaj sağlamaktadır.
Kredi Limiti Yönetimi
Bayi kanalından sipariş alırken, perakende satışta olduğu gibi peşin ödeme çok katı olabilmektedir. Sadakatli müşteri ödeme konusunda esneklik beklemektedir. Bayi bazında farklılaşan kredi limiti belirleyebilme imkanı sayesinde her bayi kendi limiti kadar açık hesap sipariş verebilmektedir. Toplu ödeme bildirimleri ile bayiler bu bakiyelerini kapatabilmektedirler.
Temsilci & Plasiyer Modülü
Bayi kanalı, her zaman takip gerektirmektedir. Birebir iletişimden vazgeçmek mümkün değildir. Plasiyer modülü ile temsilciler sorumlu oldukları bayileri takip ederek, onlar adına sipariş verebilir, onlar adına ödeme girebilir, kendi bayilerinin sipariş ve tahsilatlarını takip edebilirler. Plasiyerlerin bu aktititeleri de takip edilebilmekte ve performansları ölçülebilmektedir.

Sitenizi Kurmak İçin Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?