Türkiye'nin En Kapsamlı Yazılım Firması

Logo Paketleri

Kuruluşunuzu en iyi şekilde temsil edecek özgün, benzersiz logoları; garantili ve sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Standart Paket

200

  • 3 Logo Sunumu
  • 3 Revize Hakkı
  • Vektörel Formatta Teslim

Gold Paket

399

  • 5 Logo Sunumu
  • 5 Revize Hakkı
  • Vektörel Formatta Teslim

Business Paket

500

  • 7 Logo Sunumu
  • 7 Revize Hakkı
  • Vektörel Formatta Teslim

Profesyonel Logo Hizmetleri

Firmanız için özel logonuz illustratör programı ile vektorel ve dilediğiniz formatlarda teslim edilmektedir. Her işleminiz Profesyonel olarak tanımlanacaktır.

Örnek tasarım sonrasında dilediğiniz revizeleri yaparak tasarıma devam edebiliriz.

Logolarınız tamamen vektörel olup, Ai, Eps, Pdf, Psd, Png, Jpeg ve diğer siz istediğiniz formatlarda teslim edilecektir.

Detaylı bilgi ve destek için hemen ulaşabilirsiniz. Unutmayın kurumsallığa ilk adımda logo çok önemlidir.

0+

Toplam Deneyim

0+

Toplam Hizmet

0+

Toplam Müşteri

Sıkça Sorulanlar

LOGO Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ve Neler İstemeliyim ?
Marka oluşturma sürecinde strateji kavramı gün geçtikçe önemli bir yere sahip oluyor. Bu kavramı benimsemek ve Logo Tasarımı kuralları süreci dahilinde tutmak akıllıca olur. Oluşturacağımız yada yenileyeceğimiz marka için ne yapacağız? Vermek istediğimiz mesaj ne? Bunu nasıl yapacağız? Markamızı farklı yapan şey nedir? Marka nelere değer veriyor? bunların tamamını kapsayan ana soru ise markanın kişiliği nedir? Tasarıma bu soruların doğru cevapları ile başlamamız gerekiyor hem soruları anlamalıyız hemde cevaplarını veriyor olabilmemiz gerekir.
Rekabet Edeceğim Alanı Belirleyebilirim ?
Logo tasarımı konusu ve eskiz çalışmaları tasarlamaya başlamadan önce hedef kitle ve kapsamlı pazar araştırması yapın. Çalışmaya başlamadan önce bu bilgiler için müşterinizden yardım alabilir ve size bilgi vermesini sağlayabilirsiniz. Pazardaki tüm rakip firmaların logolarını inceleyin. Yerel düşünce yerleşiminden kendinizi uzak tutun, yapacağınız her logo tasarımına global bir markaymış gibi yaklaşın.
Logo Tasarımında Esneklik Nasıl Olur ?
Bir logo tasarım stratejisi oluşturduktan sonra işe başlamak için adım atmamız gerekir. Elimizdeki bilgilerle teoride oluşturduğumuz kavramlar stratejik fikirlerimizi destekliyor olabilir. Bu durum iş görselleştirme adımına geldiğinde yolunda gitmeyen şeylere neden olabilir, buna karşı hazırlıklı olun. Problemleri çözmek için kreatif çözümler üreterek esnek davranın. Soruna neden olan adımları gözden geçirin geriye dönük olarak sağlamasını yapın.
Logo Marka Ve Miraslar Yerine Kullanılır mı ?
Çalışmakta olduğunuz proje bir markanın yenilenme sürecini kapsıyorsa, o markanın sürdürmekte olduğu ve kullandığı görsel standartları belirli çerçevede koruyun. Örnek olarak kırmızı rengi Ülker Çikolatalı Gofretle bütünleşmiş bir renk. Yeni ambalaj tasarımlarında bu rengin sert biçimde değiştirilmesi ürünün pazardaki hakimiyetine etki edebilecek durumlara neden olur. Böyle bir durumda egonuzu bir kenara bırakıp yaptığınız işe pozitif görsel değerler katmaya odaklanın.Aksi halde bu gibi durumlarda o marka ile arasında duygusal bağ kurmuş kitle tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz yeni logo çalışmasınında fiyasko ile sonuçlanmasına neden olabilir. Bu nedenle eğer sıfırdan bir logo tasarımı hazırlamıyorsanız bu maddeyi logo tasarım kuralları altında listelemek doğru olacaktır.

Sitenizi Kurmak İçin Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?