Türkiye'nin En Kapsamlı Yazılım Firması

Sosyal Medya Paketleri

Markanızın veya ürününüzün sosyal medya tasarımları bize emanet.

Standart Paket

500/ Aylık

 • 4 adet içerik post
 • 4 adet hikaye
 • Reklam Tasarımı ve Yönetimi
 • Analiz - Danışmanlık - Raporlama

Mega Paket

750/ Aylık

 • 8 adet içerik post
 • 8 adet hikaye
 • Reklam Tasarımı ve Yönetimi
 • Analiz -Danışmanlık-Raporlama

Plus Paket

1000/ Aylık

 • 12 adet içerik post
 • 12 adet hikaye
 • Analiz -Danışmanlık-Raporlama
 • Reklam Tasarımı ve Yönetimi

başlık 2 gelecek

Markanızın veya ürününüzün sosyal medya tasarımları bize emanet. Instagram ve Facebook gibi mecralarda paylaşılacak olan postları sizler için tasarlıyor ve toplu şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Sosyal medya reklamları ile markanızın ürün ve hizmetlerini tanıtarak değer kazandırıyoruz. Unutmayın. Sosyal medya yönetiminde kurgulanan, doğru ve özgün içeriklerle kitlelere ulaşmak, şirketin popülaritesini arttırdığı gibi imajını korur ve daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlar.

0+

Toplam Deneyim

0+

Toplam Hizmet

0+

Toplam Müşteri

Sıkça Sorulanlar

Neden Sosyal Medya Paketi Almalıyım
Sosyal medya hesaplarınızda hızla yükselebilmek için paketlerimize göz atabilirsiniz
Her sosyal ağda olmak zorunda mıyım?
Hayır, olmak zorunda değilsiniz. Birçok firma her sosyal mecrada yer almayı düşünerek hesaplarını açabilirler; fakat aktif olarak her sosyal ağda yer almanız gerekmiyor. Hedef kitlenizin daha aktif olduğu sosyal ağları belirleyerek, bu ağlarda aktif olmanız ve çalışmalarınızı bu mecralarda devam ettirmeniz size daha iyi sonuçlar verir. Paylaşım yapmaya vakit ayıramayacağınız ya da içerik oluşturamayacağınız sosyal ağlarda bulunmanıza gerek yok.
Sosyal medya hesaplarımın adları aynı mı olmalı?
Evet, tüm hesaplarınızda aynı adı kullanmanız oldukça önemli. Tüm isimleriniz aynı olduğunda daha kolay bir şekilde sosyal ağ hesaplarınızın tanıtımını yapabilirsiniz. İsimler farklı olduğunda kullanıcılar için de bu hesapları akılda tutmak zorlaşacaktır. Her mecrada size ulaşmak için farklı bir isme bakmaları onların işini zorlaştırır. Bu da takip edilmenizi zorlaştırır. Ancak tek bir isimle tüm sosyal mecra hesaplarınızı açarsanız, online ve offline reklam mecralarında bu hesapların tanımını çok daha rahat yapabilirsiniz.
Sosyal ağlarda reklam vermek zorunda mıyım?
Bu da aslında sosyal medya pazarlamadan ne beklediğinizle alakalı. Sosyal ağlar gelirlerini, reklamlardan elde ettikleri için markaları özellikle reklamlara yönlendirecek çalışmalar yapıyorlar. Eğer daha çok kişiye markanızı ve içeriklerinizi ulaştırmak istiyorsanız Facebook, Twiiter ya da Youtube reklamlarından faydalanmanız gerekir. Reklam kullanmak bir zorunluluk değil. Özellikle Twitter reklamlarından çok faydalanmanıza gerek olmayabilir; fakat Facebook algoritmaları organik erişimi oldukça düşürdüğü için erişiminizi artırmak için Facebook reklamlarından yararlanmanız gerekebilir. Youtube’daki video izlenme sayınızı da artırmak istiyorsanız, Youtube reklamlarından da yararlanmanız gerekir.

Sitenizi Kurmak İçin Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?